Cud Glorii opowiada autentyczną historię
małej dziewczynki z  okolic Seattle.

W wieku siedmiu lat Gloria Strauss usłyszała przerażającą diagnozę. Miała nieuleczalnego raka. Jednak nie była to dla niej nowa wiadomość, ale jedynie potwierdzenie tego, co Bóg kilka dni wcześniej powiedział jej matce. „Twoja córka będzie miała śmiertelną chorobę. Kiedy ją uzdrowię, odmienię życie wielu ludzi”. Zamiast pogrążyć się w depresji i strachu, dziecko wyczekiwało cudu, w który głęboko wierzyło.

Cud Glorii
mówi o tym, ile można poświęcić, żeby uwierzyć w Boga, w siebie i w prawdziwe szczęście. To opowieść o rodzinie, wspólnocie, wyborach, marzeniach, a przede wszystkim o miłości. Na koniec objawia się istota cudu.

KSIĄŻKA
Autorem książki jest Jerry Brewer, dziennikarz sportowy „The Seattle Times”, który pojawił się niespodziewanie w życiu małej Glorii. Zamierzał tylko napisać artykuł o jej ojcu, trenerze koszykówki w szkole średniej, ale ostatecznie, urzeczony siłą katolickiej wiary Straussów, postanowił zostać z nimi na dłużej. Miał szacunek dla tak intensywnej pobożności, bo był wnukiem pastora baptystów, ale w życiu dorosłym pozostawał z dala od Kościoła. Historia ta okazała się dla niego życiową lekcją.

RODZINA
„Moja rodzina bardzo mnie wspiera, a jest ich naprawdę dużo. Jest nas siedmioro dzieci i dwoje rodziców. Moja najstarsza siostra Alissa jest dla mnie bardzo dobra i mnie wspiera. Moja młodsza siostra Maria jest zabawna i kreatywna w artystycznych przedmiotach. Mój brat Joseph jest wesoły, umie wszystkich rozśmieszyć. Mój brat Anthony ma bogatą wyobraźnię, która czasami go ponosi, a Samuel jest uroczy, bo wie, że ma cudowne usta i kiedy kogoś całuje, robi z nich dzióbek. Vincent jest słodki i bardzo pogodny. Mój tata zawsze mnie rozśmiesza i mówi zabawne rzeczy, szczególnie, kiedy ktoś mnie pyta, jak się czuję. W końcu jest też moja mama, które mnie bardzo wspiera. Mogę z nią o wszystkim porozmawiać. Moja rodzina zawsze mnie wspiera.”

----------------------------------------------------------------------------

PEŁNA INFORMACJA: www.CudGlorii.pl